Truciciel – Tickets – Copernicus Center – Chicago, IL – April 22nd, 2018

Truciciel

Kulturka.us prezentuje:

Truciciel

Sun, April 22, 2018

Doors: 5:00 pm / Show: 6:00 pm

Copernicus Center

Chicago, IL

$57.00 - $72.00

Off Sale

This event is all ages

→ For Directions + Parking + Dining + Hotel Discounts please visit the Copernicus Center website. (link opens in new tab)

Truciciel
Truciciel
REWELACYJNA KOMEDIA KRYMINALNA!

“TRUCICIEL” to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów, Erica Chappella, w reżyserii Cezarego Żaka. Gwiazdorska obsada, inteligentna fabuła i przede wszystkim mnóstwo humoru!

Vincent pracuje dla firmy Exodus i na co dzień jest… zawodowym trucicielem. Kiedy pojawia się w domu Celii i Waltera, wszystko wydaje się jasne: pogrążona w depresji kobieta od lat deklaruje, że chce pożegnać się z tym światem. Dlaczego jednak jej listy pożegnalne są niepodpisane i czy na pewno to ona sama umówiła tę wizytę? Jaką rolę w tej opowieści gra Angie, młoda i rzutka asystentka Waltera oraz pracownik telefonu zaufania, który zawodowo ratuje niedoszłych samobójców? Komedia pomyłek, w której nic nie jest oczywiste i trzy drinki, z których tylko jeden jest zatruty. Kto go wypije?...

Znakomita gra aktorska, błyskotliwy i przewrotny tekst, wciągająca fabuła i dynamika akcji gwarantują dwie godziny świetnej zabawy. Zapraszamy na pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji czarną komedię!

Występuja: Cezary Żak , Małgorzata Foremniak, Dorota Pomykała, Mirosław Kropielnicki, Henryk Niebudek.
Venue Information:
Copernicus Center
5216 W. Lawrence Ave.
Chicago, IL, 60630
http://copernicuscenter.org/upcoming-events/