SŁAWOMIR PODBIJA USA! – Tickets – Copernicus Center – Chicago, IL – April 21st, 2018

SŁAWOMIR PODBIJA USA!

Fundacja Kultury Europejskiej prezentuje:

SŁAWOMIR PODBIJA USA!

Sat, April 21, 2018

Doors: 6:30 pm / Show: 7:30 pm

Copernicus Center

Chicago, IL

$45.00 - $55.00

SŁAWOMIR
SŁAWOMIR
"Cześć, tu Sławomir!" - te słowa kojarzy cała Polska! SŁAWOMIR - twórca, wokalista, wizjoner, aktor, właściciel czerwonego Golfa III znanego z telewizji oraz muzycznych video, facet z głową na karku!

Sławomir jest twórcą nowego gatunku muzycznego ROCK POLO, czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem lat 80tych, które zresztą widoczne są w jego stylizacjach scenicznych. Ma za sobą występy na SOPOT HIT FESTIVAL oraz w najpopularniejszych programach telewizyjnych - Taniec z Gwiazdami czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jego kanał na You Tube ma ponad 400 000 zarejestrowanych użytkowników, a super hit "Miłość w Zakopanem" jest numerem 1 roku 2017 na polskiej wersji najpopularniejszych video na You Tube z ponad milionem wyświetleń. Występ w najpopularniejszym telewizyjnym programie sylwestrowm w Polsce - „Sylwester Marzeń” telewizyjnej dwójki udokumentował jego status supergwiazdy, a całe Zakopane śpiewało razem z nim! Nie ma polskiej czy polonijnej imprezy, na której choć raz nie gra się tego właśnie utworu - znamy go wszyscy (i wszyscy nucimy, niezaleznie czy przyznajemy się do tego czy nie)! Jego nowa płyta „Greatest Hits” bije rekordy popularnosci w Polsce i już dawno osiągneła status Złotej Płyty dzięki hitom takim, jak „Ni mom hektara” czy „Megiera” i oczywiście „Miłość w Zakopanem”! Ten ostatni utwór gości na listach przebojów rozgłośni radiowych od samego początku, a jego zimowa wersja jeszcze bardziej go spopularyzowała. Sławomir gra setki koncertow w ciągu roku – zdjęcie każdego z nich ląduje w mediach społecznościowych a jego profil na Instagram ma już ponad 57 tysięcy fanów!

Ta zawrotna kariera to nic dziwnego – ludzie uwierzyli w niego jeszcze zanim zacząl występować. Jego fani sfinansowali powstanie płyty „Greatest Hits” w projekcie crowdfunding na popularnej stronie – był to jeden z najszybciej sfinansowanych projektó w historii tego programu! To dalszy dowód na to, że najważniejsze w życiu to mieć pomysł na siebie – bez tego nie byłoby Sławomira!

W czasie piewszej wyprawy do USA Sławomir zagra w Chicago oraz w New Jersey – Polonia już nie może się go doczekać! Na scenie towarzyszy mu zespół pod roboczą nazwą "Trzymamy się Zapały” w składzie: Piotr Aleksandrowicz, Robert Kurpisz, Dawid Motyl, Michał Przybyła oraz Magdalena Kajrowicz Zapała czyli Kajra (prywatnie muza i żona artysty)

TYLKO JEDEN KONCERT W CHICAGO!
Venue Information:
Copernicus Center
5216 W. Lawrence Ave.
Chicago, IL, 60630
http://copernicuscenter.org/upcoming-events/