Breakout Symfonicznie – Piotr Nalepa – Tickets – Copernicus Center – Chicago, IL – May 19th, 2018

Breakout Symfonicznie - Piotr Nalepa

Paderewski Symphony Orchestra prezentuje:

Breakout Symfonicznie - Piotr Nalepa

Sat, May 19, 2018

Doors: 6:30 pm / Show: 7:30 pm

Copernicus Center

Chicago, IL

$31.00 - $58.00

This event is all ages

Breakout Symfonicznie - Piotr Nalepa
Breakout Symfonicznie - Piotr Nalepa
Koncert muzyki Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej w Chicago,
19 maja o godz. 7PM, w Copernicus Center

Syn Tadeusza i Miry - Piotr Nalepa od 2007 roku realizuje "artystyczny testament" rodziców wykonując z zespołem Nie-Bo piosenki Breakout.
Pierwszy koncert „Piotr Nalepa - Breakout Tour” odbył się na dziedzińcu zamku Przemyskiego Centrum Kultury w 2007 r. i zgromadził tłumy widzów z całej Polski. Koncert został powtórzony ponad 200 razy w różnych miastach Polski i wszędzie gromadził tysiące fanów polskiego bluesa, dla których kultowa muzyka Breakoutów znaczy bardzo wiele.

W 10 rocznicę śmierci Tadeusza Nalepy powstała nowa wersja koncertu: symfoniczna, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy i krytyków. „Breakout Symfonicznie jest hołdem dla wspaniałych twórców: Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej, których dorobek artystyczny stanowi ważną cześć historii polskiej muzyki rozrywkowej. To piękny projekt, pragniemy dotrzeć z nim wszędzie tam, gdzie istnieją zespoły symfoniczne i wszędzie tam, gdzie znajdziemy możliwości jego realizacji...” pisze Robert Lubera

W programie koncertu w Copernicus Center znajdą się wszystkie najlepsze piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy, między innymi: Modlitwa, Kiedy byłem małym chłopcem, Na drugim brzegu tęczy, Testament, Gdybyś kochał, hej!, Poszłabym za tobą, Do kogo idziesz i Chciałabym być słońcem, i wiele innych. Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza - Piotr Nalepa. Liderem grupy jest Robert Lubera, wokalista i gitarzysta przez lata współpracujący z Tadeuszem Nalepą. Piosenki Miry Kubasińskiej wykonuje Zaneta Lubera.
Venue Information:
Copernicus Center
5216 W. Lawrence Ave.
Chicago, IL, 60630
http://copernicuscenter.org/upcoming-events/